Sprint 25.1.6 – 25 februari tot en met 10 maart 2025
- Als organisatiebeheerder kan je nu contactpersonen die je zelf hebt toegevoegd aanpassen of verwijderen via beheer/contactpersonen.
- Voor de marktrollen regionale netbeheerder, landelijke netbeheerder, leverancier en GDS-eigenaren is het nu mogelijk om het factuurcontact in te zien van de tegenpartij.
- Er is een nieuwsbericht geplaatst:
Sprint 25.1.5 – 11 tot en met 24 februari 2025
- Tijdens deze sprint is er gewerkt aan inzien eigen marktpartijregistratie en inzien factuurcontact, deze komt binnenkort beschikbaar op de bèta versie van Mijn Partners in Energie.
Sprint 25.1.24 – 28 januari tot en met 10 februari 2025
- Er zijn tijdens deze sprint geen veranderingen of verbeteringen gereleased.
- Er is een nieuwsbericht geplaatst:
Sprint 25.1.3 – 14 tot en met 27 januari 2025
- Er zijn tijdens deze sprint geen veranderingen of verbeteringen gereleased.
- Er is een nieuwsbericht geplaatst:
Sprint 25.1.2 – 31 december 2024 tot en met 13 januari 2025
- Er is extra uitleg toegevoegd bij het invullen van de tevredenheidsmeting, over wat je moet doen wanneer je feedback hebt over het platform.
- Er is een nieuwsbericht geplaatst:
Sprint 25.1.1 – 17 tot en met 30 december 2024
- Vanaf nu kun je voor datadiensten ook terecht op de bèta versie van Mijn Partners in Energie, wanneer je daar de rechten voor hebt. Datadiensten was eerder alleen beschikbaar op de oude versie van Mijn Partners in Energie. Je vindt datadiensten in de menubalk aan de linkerkant. Op de pagina kun je terecht voor open datasets en het aanvragen van een maatwerk dataverzoek.
- De pagina Aansluitingsinformatie is nu ook beschikbaar op de bèta versie van Mijn Partners in Energie. Nieuw op deze pagina in de bèta versie is dat wanneer je een EAN invoert, je alle tickets gerelateerd aan dezelfde EAN te zien krijgt.
- In het Contactpersonenregister (CPR) op de bèta versie van Mijn Partners in Energie ontbraken de landelijke netbeheerder nog onder het filter ‘marktrol’. Deze is nu toegevoegd.