Driekwart van de gebruikers tevreden over onze diensten
De resultaten van Q2 laten zien dat 75% van de respondenten tevreden is over zowel de Berichtenbox als het portaal. Dit is een lichte daling ten opzichte van Q1 2026. Over beide diensten samen komt de totale tevredenheid uit op 78% (gemiddelde over de afgelopen 3 kwartalen).
Wat gaat goed?
Gebruikers ervaren het portaal als stabiel en bruikbaar. Met name bij dagelijkse gebruikers (zoals leveranciers) blijft de tevredenheid hoog (80%).
Aandachtspunten vanuit gebruikers
Uit de feedback komen enkele duidelijke verbeterpunten naar voren:
- Inloggen (met 2-staps verificatie) wordt als omslachtig en tijdrovend ervaren.
- Zoeken in het portaal moet eenvoudiger gemaakt worden, met name zoeken op EAN nummer in het ticketoverzicht is wenselijk.
- Het werken met tickets (zoals heropenen en verbeterde vraag en antwoord opties) kan gebruiksvriendelijker
De genoemde punten worden besproken en onderzocht.
Lage respons, wel waardevolle inzichten
De respons op de meting is momenteel laag (3%), maar de resultaten geven wel herkenbare signalen die helpen om gericht verbeteringen door te voeren.
We werken verder aan gebruiksgemak en kwaliteit, met als doel minimaal 80% tevredenheid. Heb je zelf feedback? Laat het ons vooral weten via het portaal. Samen maken we Partners in Energie beter.